Музей “Дрогобиччина”. Відкриття виставки живопису Олега Олексина присвяченої Івану Франку.
У неділю 27 травня о 15.00 в рамках фестивалю “Країна Франкіана” у Палаці мистецтв музею “Дрогобиччина” (вул.Шевченка,38) відбудеться відкриття виставки живопису Олега Олексина присвяченої Івану Франку, завітам якого слідує у своїй творчості.
Адже, як стверджував наш геніальний земляк Іван Франко, справжній митець вносить у скарбницю мистецтва «не тільки свою суму освіти, думок, досвідів та спостережень, але ще більшою мірою почуття, пристрасті, болі і радощі, особливості свого темпераменту, весь свій особистий світ з його добрими і недобрими прикметами, свій сміх і свої сльози, свою жовч і свою кров…»
За зауваженням Олени Білас, директора трускавецького музею Михайла Біласа, де відбувалась попередня виставка Олега Олексина, – його жанрові роботи позначені філософськими пошуками. Вільна манера, яскрава кольорова гама, асоціативний ряд символів та фрагментальних мотивів надають цим роботам емоційно-експресивного звучання. А реальність і фантазія настільки тісно переплітаються в них, що часом важко визначити, що написано з натури, а що вигадка.
Художник готує цікаве відкриття, у якому також візьмуть участь Мар’ян Олексин, котрий читатиме свої вірші та Марина Ярушак, котра створить ексклюзивні зразки фруктової флористики, які на відкритті можна буде скуштувати.
Довідка: Олег Олексин — український художник, голова Спілки художників Трускавця «Вернісаж», учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок. Народився в 1963р в Дрогобичі, професійну освіту здобував у Львівському коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім.І.Труша на відділення художнього оформлення інтер’єру (1985р), а згодом – у Львівському поліграфічному інституті. По закінченні працював художником-оформлювачем у Трускавецькій міжрегіональній художньо-оформлювальній майстерні. З 1993р. — працює творчо у техніці олійного живопису, творячи аля-пріма, на одному подиху. Його роботи зберігаються у приватних колекціях України, Канади, Ірландії, Англії, ОАЕ, Німеччини, Польщі, США, країнах Балтії, Туркменістану, Азербайджану, Ірану, та інших країн.
Музей “Дрогобиччина”.