Музей “Дрогобиччина”. “ДРОГОБИЧ ГІДНО ВИЙШОВ НА МАЙДАН !”
![Музей “Дрогобиччина”. “ДРОГОБИЧ ГІДНО ВИЙШОВ НА МАЙДАН !”](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/27858055_1996526667328287_6039021855238861846_n.jpg)
Герої не вмирають, коли їх пам’ятають!!! Запрошуємо усіх 20 лютого 2018 року о 13.00 до історичного відділу музею “Дрогобиччина” (вул.Франка,32), де разом вшануємо Героїв Небесної Сотні та пригадаємо героїчну і жертовну участь дрогобичан у Революції Гідності.
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/02/27858055_1996526667328287_6039021855238861846_n.jpg)
Вшануймо ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!
Музей “Дрогобиччина”, 20 лютого 2018 року, 13.00.
Меморіальна кімната Героїв Небесної Сотні.
Герої не вмирають, коли їх пам’ятають !
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/02/27971704_1996526887328265_5825953787200293554_n-2.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/02/27973438_1996526777328276_3395297664068210658_n.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/02/28056831_1996526703994950_6125061041121553533_n.jpg)