Музей “Дрогобиччина”: Запрошуємо юних та дорослих дрогобичан на передвеликодні майстер-класи
![Музей “Дрогобиччина”: Запрошуємо юних та дорослих дрогобичан на передвеликодні майстер-класи](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/images-3.jpg)
Запрошуємо діток із батьками та вчителями, молодь та усіх зацікавлених готуватись до Пасхи разом із нами у дрогобицькому музеї, де пройдуть передвеликодні майстер-класи.
– 3 квітня о15.00 год. – малювання народної ікони на склі (майстер: Катерина Сурма) – 4 квітня о 15.00 год. – виготовлення писанки-драпанки (майстер: Любов Васильків)
Участь у майстер-класі – 60 грн. (у вартість входить забезпечення усіма необхідними матеріалами)
Додаткова інформація за тел.: 2-20-35.
Музей «Дрогобиччина»