Муніципали виявили спалювача трави

DCIM100MEDIA

 

Вчора, 2 липня, в КП «Муніципальна варта» зателефонувала дрогобичанка і повідомила, що на вулиці Війтівська Гора невідома особа спалює суху траву.
Коли муніципали прибули на місце події, більша частина вулиці була вкрита густим, їдким димом. Сам правопорушник, незважаючи на пекельну спеку, стояв біля вогнища.

   

На громадянина був складений протокол згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Слід зазначити, що Кодексом України про адміністративні правопорушення, в даному випадку, відмінено такий вид відповідальності, як попередження. 

   


Дякуємо свідомим громадянам, що не стоять осторонь, виявивши порушення Правил благоустрою.
Якщо ви стали свідком правопорушення, повідомте про це працівників КП «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради. за телефонами: (0324) 410 888 та +380 68 252 96 92

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні