Муніципальна варта та інспектори з паркування штрафуватимуть за порушення правил карантину
![Муніципальна варта та інспектори з паркування штрафуватимуть за порушення правил карантину](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/муніципальна-варта-scaled.jpg)
Посадовим особам КП «Муніципальна варта» надано повноваження складати протоколи про адміністративні правопорушення громадянами правил карантину.
Такі повноваження, відповідно до рішення Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 9 квітня, надано старшому інспектору та інспекторам патрульної служби Муніципальної варти.
Повноваженнями притягати до відповідальності за порушення правил карантину наділені також начальник та інспектори з паркування та благоустрою відділу безпеки та контролю ДМГ.