Моніторинг якості освіти, етапи та результати: у Ліцеї №1 відбувся семінар для заступників директорів закладів освіти

9:30 5 Квітня 2023

Днями у Ліцеї №1 імені Івана Франка відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи Дрогобицької громади на тему «Внутрішній моніторинг якості освіти». Захід організувала Галина Марчук — директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників спільно із адміністрацією Ліцею.

Серед доповідачів виступили – Галина Марчук, директорка Ліцею №1 Леся Терлецька, заступниця директора Ольга Гнатик та заступниця директора Ліцею №2 Тетяна Хлопик.

Як розповіла Галина Марчук, спільно з учасниками семінару вдалось проаналізувати поняття моніторингу, його етапи та умови підготовки до інституційного аудиту. Також пропрацювали програму реалізації моніторингових досліджень та вдосконалили свої уміння у використанні електронних журналів.

Ми систематично проводимо такі семінари у закладах освіти на запит керівників або заступників керівників з питаннями, які необхідно розкрити. Семінари проходять не лише теоретично, а й практично — спільно напрацьовуємо прикладні шляхи вирішення актуальних освітянських питань, — наголосила Галина Марчук.

Також на семінарі присутні у складі творчих груп мали змогу напрацювати програму моніторингу освітніх та управлінських процесів на прикладі власних закладів освіти, моніторинг професійної діяльності вчителів, результатів запровадження освітніх змін, інновацій, академічної доброчесності тощо.

Відтак, творча атмосфера, спільна робота та невимушене спілкування сприяли продуктивній та активній співпраці задля підвищення ефективності роботи закладів освіти Дрогобича та громади.

Перейти до вмісту