«Молодіжний компас – навігація у світі можливостей»: для молоді Дрогобича та ТГ відбувся тренінг з написання міні-проектів та грантів

3 Серпня 13:58

Вчора, 2 серпня, у Дія Центрі пройшов перший етап тренінгу за програмою «Молодіжний компас – навігація у світі можливостей», який проходить у рамках проекту «Маю думку – участь для молодіжних рад». Він реалізується ГО «Молодіжна Платформа» за сприяння Норвезької ради у справах біженців та підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Як розповіла керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко – Молодіжна рада Дрогобицької громади напередодні взяла участь у проекті від ГО “Молодіжна платформа”, в якій брали участь по 4 молодіжні ради з Тернопільської, Львівської та Волинської областей. Відтак, Дрогобицька Молодіжна рада написала міні-проект під назвою “Навчальна програма “Молодіжний компас-навігація у світі можливостей” і отримала фінансування на його реалізацію. У середу, 2 серпня, стартувала його перша частина.

Впродовж двох днів молодь з Дрогобицької громади, а це 60 осіб (30+30) з Дрогобича, Стебника, а також сіл громади проходять навчання та підготовку власних міні-проектів. Такі навчання активізують молодіжне середовище, дають можливість молоді відчути себе безпосередніми організаторами та учасниками.

В перший день семінару усіх учасників привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, який відзначив що молодь завжди була і є рушійною силою в побудові нашого майбутнього.

Ваша небайдужість, енергія та бажання здобувати нові знання допоможуть в розробці та реалізації нових проектів, що покращить життя в громаді, виведе його на новий рівень та приблизить нашу перемогу, – зауважив Юрій Кушлик.

Також на тренінгу молодь ознайомилась з одним із методів арттерапії, яка допомагає проявляти та висловлювати свої емоції – малюванням. Допомогла їм у цьому засновниця Дрогобицької асоціації художників Олеся Сікора.

Про історію театрального мистецтва як галузі культури, особливістю якого є художнє відображення життя за допомогою сценічної дії акторів перед глядачами – дітям розповіли Дрогобицькі режисери Андрій та Олена Юркевич.

Тренінг продовжується сьогодні, 3 серпня. В ньому бере участь молодь з сіл Дрогобицької ТГ.

Проведення таких семінарів надає можливість молоді Дрогобицької громади проявити себе, діяти креативно, сміливо та писати цікаві гранти та міні-проекти.

Підготували та організували тренінг для молоді працівники відділу сім’ї та молоді ДМР. Провела тренінг менторка Української академії лідерства Софія Станович.

Перейти до вмісту