Міжнародна підтримка: Дрогобич відвідав Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен

11:24 22 Березня 2022

Цими вихідними до Дрогобича з робочим візитом завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен. Представник французького народу в Україні відвідав центри поселення тимчасово переміщених осіб та зустрівся з керівництвом Дрогобицької громади.

Французький дипломат вперше відвідав Дрогобич, оглянув історичну частину міста, побував у декількох центрах поселення тимчасово переміщених осіб та збору гуманітарної допомоги, а також відвідав українських військових, які сьогодні відновлюють здоров’я після отриманих поранень.

Етьєн де Понсен зустрівся з керівництвом Дрогобицької громади – міським головою Тарасом Кучмою та заступником міського голови Андрієм Ковчем. В ході візиту він висловив від імені Франції абсолютну солідарність та підтримку українському народу у боротьбі з російським окупантом.

Голова Дрогобицької громади Тарас Кучма подякував французькому гостеві за підтримку та подарував йому картину з зображенням нашого міста.

Дипломат висловив готовність всіляко сприяти зміцненню та поглибленню партнерських відносин Франції з Україною. Зокрема в частині налагодження тісних контактів між Дрогобицькою громадою та французькими містами і можливості підписання угоди про партнерство.

Нагадуємо, що Франція підтримує Україну в боротьбі з ворогом-окупантом та надає дипломатичну та гуманітарну підтримку українському народу. Минулого тижня Дрогобицька громада отримала гуманітарну підтримку від французьких партнерів, які, окрім цього, організували безкоштовну евакуацію тридцяти українських жінок та дітей до французького міста Сабле-Сюр-Сарт.

Перейти до вмісту