«Місто забав»: дитячими активностями у Дрогобичі відзначили Міжнародний День гри

13:05 11 Червня 2024

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний День гри. Свято покликане нагадати дорослим та дітям, що активності на свіжому повітрі без гаджетів та комп’ютерів  мають бути на першому місці. Адже рухові ігри сприяють покращенню здоров’я, гартують азарт, допомагають позбутись стресу та зближують дітей в дружній колектив.

Гамірно та весело Міжнародний день гри відзначили у Дрогобичі. З ініціативи відділу сім’ї та молоді в центрі міста відбулось свято активностей. Захід згуртував дітей різного віку із різних куточків громади.

Усіх присутніх напередодні старту забав привітала керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко. Вона розповіла, що на дітей чекатимуть цікаві завдання на п’яти умовних станціях ігрового містечка. За виконання завдань – кожен із юних учасників матиме змогу отримати символічний жетон.

Завдання на станціях були найрізноманітніші – від спортивного характеру, до малюнків та асфальті, збору LEGO та пазлів. Так в насиченій атмосфері гри та дружньому спілкуванні діти виконували завдання та заробляти символічні жетони. Під кінець свята усі жетони обмінювали на цікаві подарунки – настільні ігри, мильні бульбашки, олівці, солодощі тощо.

Гарний настрій та бажання перемогти об’єднало дітей у дружню команду однодумців.

На завершення заходу усі присутні зробили спільне фото.

Як зазначила Олександра Пашко – впродовж двох тижнів подібні заходи будуть проведені в мікрорайонах вулиць Самбірської, Грушевського, Коновальця. Про них буде анонсовано додатково.

Додамо, захід відбувся завдяки підтримці фундації The LEGO Foundation в рамках Change X.

Перейти до вмісту