Мистецтво стало ще ближчим: Музей «Дрогобиччина» презентував власний сайт

8:55 3 Червня 2022

Днями музей «Дрогобиччина» презентував офіційний сайт. Тут можна знайти інформацію про історію музею, постійні експозиції, вартість вхідних квитків, афішу заходів та багато іншого.

Про це повідомив керівник управління культури та розвитку туризму Ігор Чава.

За його словами, головна мета сайту – зацікавити людей наявністю цікавих туристичних локацій та маршрутів онлайн та спонукати їх в подальшому до відвідин музеїв і детальнішого ознайомлення з історією міста офлайн.

На сайті зібрано інформацію про складові музейного комплексу «Дрогобиччина», постійні експозиції, презентовані в музеях міста. Тут публікуватимуть новини з культурно-мистецького життя Дрогобицької громади, а також афіші про заплановані виставки та події.

«Дрогобиччина» – це багатопрофільний музейний комплекс, що репрезентує кілька напрямків: краєзнавчий, художній, архітектурний, природничий, історичний та меморіальний. За свою майже 80-річну історію, яка розпочиналась з єдиного приміщення на вул. Івана Франка у Дрогобичі, музей став повноцінним мистецьким комплексом, який, окрім приміщень з цікавими експонатами, має у віданні п’ять пам’яток національного значення.

Ознайомитись з сайтом музею можна за посиланням – https://drohobych-museum.com/

Перейти до вмісту