Мистецтво підтримує захисників: Муніципальний камерний хор «Легенда» благодійними концертами долучився до збору на антидронову рушницю

26 Травня 11:50

Сьогодні в Україні немає сфери, яка б не долучилась до боротьби з російською агресією — разом з військовим, гуманітарним та економічним, позиції гідно тримає й культурний фронт. Українські митці, культурні установи та організації з перших днів повномасштабного вторгнення активно збирають кошти на підтримку військових та на допомогу тим, хто постраждав від воєнних дій.

А ще — відстоюють нашу ідентичність, самобутність та показують усьому світу, за що так хоробро бореться український народ.

Дрогобицький Муніципальний камерний хор «Легенда» є одним із тих, хто своїм співом славить українську культуру на весь світ та активно збирає кошти на ЗСУ.

Окрім численних мистецький проектів, які ініціює колектив, хор «Легенда» організовує благочинні концерти, кошти з яких передає на потреби захисників, закриваючи таким чином різні збори.

Так, днями Муніципальний хор провів два благочинних концерти — 5000 тис. гривень було зібрано під час концерту у Новояворівську та 9497 гривень під час концерту для прихожан церкви Стрітення Господнього УГКЦ у Дрогобичі.

Відтак, 14497 гривень, які вдалось зібрати під час двох благодійних концертів передали до загальної збірки на придбання антидронової рушниці для українських військових.

Перейти до вмісту