Мистецтво лікує рани: Ансамбль «Верховина» дав благодійні концерти для воїнів-азовців

11:56 11 Серпня 2023

Заслужений Прикарпатський Ансамбль пісні та танцю України «Верховина», окрім проведення благодійних концертів для збору коштів та підтримки військових підрозділів, проводить концерти для зміцнення бойового духу воїнів та підтримки військових, які проходять реабілітацію після отриманих травм.

Зокрема Ансамбль має налагоджену співпрацю з ГО «Серце Азовсталі», – організацією, до якої входять військовослужбовці полку «Азов», поранені та звільнені з полону воїни та члени їхніх родин.

Після пережитого пекла, ці незламні воїни проходять фізичну та психологічну реабілітацію в санаторно-курортних закладах, намагаються повернутись до цивільного життя та водночас не забувають про тих, хто вже не з нами та тих, кого ще треба відвоювати та повернути з полону.

Днями Заслужений Прикарпатський Ансамбль пісні та танцю України «Верховина» дав низку концертів для військових-азовців та членів їхніх родин, які зараз перебувають на реабілітації в місцевих санаторно-курортних закладах.

Ці люди пройшли справжнє пекло війни. Ми намагаємось хоч трохи підтримати їх, розрадити та подякувати їм за незламність, силу волі та захист України. Однак багато воїнів досі залишаються в полоні. Мусимо пам’ятати про них та всі спільно працювати над тим, аби повернути їх додому, – наголошує директор Заслуженого Прикарпатського Ансамблю пісні та танцю України «Верховина» Сергій Дмитрієв.

ГО «Серце Азовсталі» також висловила подяку «Верховині» за співпрацю та підтримку.

Нагадаємо, з часу повномасштабного вторгнення росії на українські землі, колективу вдалось зібрати понад 250 тисяч гривень на підтримку ЗСУ. Ці кошти були скеровані на придбання автівок, дронів, антидронових рушниць та допомогу різним військовим підрозділам, які боронять Україну від ворога.

Перейти до вмісту