Міський очільник Тарас Кучма зустрівся з мешканцями багатоквартирних будинків. ФОТО

IMG_5250

У вівторок, 14 лютого, міський голова Тарас Кучма провів дві зустрічі з дрогобичанами, які проживають по вулиці М. Грушевського.

Спершу очільник міста зустрівся з мешканцями будинку №42/2, який є одним з ОСББ у Дрогобичі. Під час зустрічі Тарас Кучма вислухав побажання мешканців, які розповіли про свою основну проблему — підтоплення будинку і прилеглої території під час танення снігу та опадів. Також учасники зустрічі цікавилися можливістю співпраці на умовах співфінансування, зокрема участю у проекті ПРООН/ЄС та інших. Люди похилого віку поскаржилися міському голові, що у них вже два тижні не працює дротове радіо. Але, як з’ясувалося в ході дискусії, до будинку навідувалися майстри, яким не надала доступ до горища одна з мешканок будинку. Також дрогобичани просили міського очільника посприяти у вирішенні проблеми щодо асоціальних проявів у поведінці окремих людей, які вештаються у їхньому дворі. На завершення зустрічі Тарас Кучма дав розпорядження щодо ремонту проїжджої частини біля будинку, а саме – включити до переліку робіт, які планують провести цього року. Відповідне доручення було дано керівнику департаменту міського господарства Іван Лепкому. На прохання мешканців, біля будинку зріжуть одне дерево, яке перешкоджає руху габаритного транспорту, зокрема кареті швидкої допомоги.

Згодом міський голова зустрівся з мешканцями будинку №51. Люди скаржилися на те, що КП «ЖЕО» не виконує в повній мірі своїх обов’язків і, як наслідок, не надає всіх зазначених послуг. Однак, як з’ясувалося і про це доповів присутній керівник КП «ЖЕО» Олег Майданюк, ще у 2011 році мешканцями було підписано та скеровано до підприємства листа з відмовою від переліку більшості послуг. Проте, варто зазначити, що впродовж останніх років КП «ЖЕО» все ж таки надавало окремі послуги на прохання мешканців цього будинку. Сьогодні частина мешканців заявила, що у 2011 році ініціатор збору підписів за відмову від послуг ввів їх в оману — жодної мови про відмову від послуг не йшлося. Консенсусом суперечки стали слова Тараса Кучми, який закликав громаду визначитися з переліком послуг, які б вони хотіли отримувати і поновити угоди з підприємством. Також цього року мешканцям будинку гарантують дозавершити розпочатий ремонт даху. Як варіант співфінансування, присутнім дрогобичанам рекомендували звернутися з відповідними пропозиціями до міської ради.

«У місті є чимало проблем. Але, якщо громада готова демонструвати свою господарність та співпрацювати на умовах співфінансування тих чи інших проектів, як це роблять більшість ОСББ нашого міста, то ми знайдемо кошти на до фінансування ініціатив. Можливо повторюся, але яскравим прикладом такої співпраці для всієї громади міста Дрогобича є ОСББ, яке знаходиться за адресою вул. Стрийська, 32. Саме мешканці цього будинку виступили ініціаторами проведення ремонту будівлі та облаштування прибудинкової території, а до влади звернулися лише за допомогою та підтримкою. Споживацький спосіб життя — минуле. Потрібно об’єднуватися і разом шукати шляхи та можливості у подоланні труднощів та вирішенні проблем. Після цих зустрічей залишається подякувати тим ініціативним людям, які усвідомлюють необхідність співпраці громади з владою та прагнуть змін у Дрогобичі.», — резюмував Тарас Кучма.

IMG_5251

IMG_5252

IMG_5256

IMG_5259

IMG_5260

IMG_5263

IMG_5264

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні