Міський голова відзначив подяками учнів Ліцею № 4 за підтримку та допомогу українським захисникам

15:02 15 Грудня 2023

Армія має силу, коли у неї надійний та згуртований тил! Свою увагу, тепло та підтримку в цей складний час дарують захисникам України не лише дорослі, але й діти. Так, учні 2-В класу Ліцею №4 імені Лесі Українки неодноразово спільно з батьками, адміністрацією та вчителями школи відвідували військовослужбовців, які перебувають на реабілітації в одному з госпіталів нашого регіону. Дітвора готувала для них смаколики та символічні дарунки у знак вдячності за героїзм та подвиг.

Окрім цього, у ці дні учні 2-В класу підвели підсумки своєї важливої благочинної акції: продавали на численних аукціонах розмальовані гільзи. За виручені кошти вдалось закупити 6 дронів, 2 з яких вирішено передати батьку однієї з учениць класу, решту – військовій частині на Краматорському напрямку, для виконання бойових завдань. Школярі стверджують, що для них дуже важливо зробити свій вклад в спільну перемогу та всіма можливими методами підтримати бойових дух наших титанів. Особисто подякувати школярам за постійну підтримку військовослужбовців до навчальної установи завітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який вручив малечі грамоти та подарунки.

З початку війни наші діти дуже перейнялись подіями, які відбуваються у нашій країні та вирішили зробити свій внесок у підтримку військових та наближення перемоги України над російським ворогом. Хочу сказати вам, що нашу країну очікує прекрасне майбутнє, адже його творитимете саме ви — діти з великим, чуйним серцем, співчуттям і патріотизмом до рідної землі. Щиро дякую вам усім за те, що ви робите для наших воїнів. Низький уклін та подяка вашим батькам, які виховують справжніх патріотів своєї країни, — звернувся до дітей Тарас Кучма.

Окремою подякою, очільник громади відзначив ученицю 2-В класу Кароліну Наум’як. Нещодавно дівчинка перемогла у Міжнародному проекті «Моя Україна – вся вмита сльозами, все тіло у ранах…». Спільна зворушлива фотосесія Кароліни Наум’як з одним із поранених Героїв принесла перемогу дівчинці у фотоконкурсі. Як наслідок – це дало позитивне рішення щодо безкоштовного протезування бійців в одній із американських клінік.

Окрім цього, за підтримки Міністерства ветеранів України, усі світлини із фотопроєкту, особливо за участі Кароліни Наум’як розміщено на бігбордах Дрогобича (безкоштовно) та по інших містах України, як соціальна реклама та заклик не забувати якою ціною нам дається перемога.

Також до проєкту долучилась і директорка Ліцею № 4 Наталія Гук, яка написала авторський вірш про сумні реалії сьогодення нашої Батьківщини. Вірш також опубліковано на бігборді поруч із світлинами.

Перейти до вмісту