Міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів зустріч з делегацією з Канева. ФОТО

11 Травня 0:00

У п’ятницю, 11 травня, до Дрогобича завітала делегація з міста Канева. У ході візиту делегації відбулася зустріч з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.

Під час зустрічі міський голова Тарас Кучма розповів гостям про сучасний та древній Дрогобич, його історію та сучасні реалії.

Відповідаючи на запитання представників делегації, Тарас Кучма поділився досвідом впровадження у місті проектів з енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії. Також розповів про проблему зі сміттям, зауваживши, що у європейських країнах та Америці сміття — бізнес, а в Україні — політичний бич. Щодо бюджету, який, за словами міського очільника, попри занепад індустрії, зріс у три рази, то Тарас Кучма розповів, як налагоджується співпраця з місцевими підприємцями, як вдається наповнювати бюджет відкриваючи дані, залучати кошти області та ДФРР. Окрім того, міський очільник продемонстрував роботу системи «Розумне місто», як ефективного інструменту комунікації з мешканцями.

Також гості цікавилися туристичним потенціалом міста, збереженням історичних та архітектурних пам’яток, розвитком культури, механізмами вирішення проблеми з бездомними тваринами, впровадженням медичної реформи, справами в освіті та децентралізації.

На завершення зустрічі міський голова Тарас Кучма вручив гостям книги про Дрогобича та фотокалендарі.

Перейти до вмісту