Міські соціальні ініціативи: 718,7 тис. грн перераховано для 677 мешканців Дрогобицької громади у травні

9:54 20 Травня 2024

У травні 2024р. в межах програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями 181,6 тис. грн виплачено 312 осіб, що відносяться до таких категорій громадян:
✔️особи з інвалідністю I групи (лежачі);
✔️особи з інвалідністю I групи по зору.

Міська комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями передбачає виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
У травні 2024р. з бюджету територіальної громади виділено 86,9 тис. грн для покриття пільг для 114 осіб.

У межах комплексної програми соціального захисту репресованих осіб, воїнів УПА і членів їхніх сімей проведено виплату щомісячних доплат до пенсії учасникам національно-визвольних змагань, членам Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА, а також адресних допомог політичним в’язням та реабілітованим особам.
Назагал сума виплати у травні 2024р. складає 44,0 тис. грн.

Незважаючи на постійну увагу міської влади до малозахищених верств населення, багато людей звертається до міського голови за фінансовою допомогою. Рішення про призначення допомоги ухвалюється на засіданнях постійно діючої міської комісії, до компетенції якої входить розгляд таких заяв. У продовж квітня 2024 року подано 83 звернення. Виплата даної адресної допомоги нараховує 50,2 тис. грн.

Особлива увага приділяється Захисникам та Захисницям України, учасникам антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), особа з інвалідністю внаслідок війни, членам родин загиблих та родин Героїв Небесної Сотні.
У межах міської програми у травні виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 43,0 тис. грн.

Додатково зазначаємо, що у травні буде проведено виплату одноразової матеріальної допомоги з нагоди відзначення Дня Героїв України на суму 223,0 тис. грн.

Перейти до вмісту