Міські соціальні ініціативи: 464,3 тис. грн перераховано для 661 мешканця Дрогобицької громади у березні

11:36 22 Березня 2024

Цьогоріч в березні, в межах програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, 188,1 тис. грн виплачено 314 особам, що відносяться до таких категорій громадян:
✔️особи з інвалідністю I групи (лежачі);
✔️особи з інвалідністю I групи по зору.

Міська комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями передбачає виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
У березні з бюджету територіальної громади було виділено 87,2 тис. грн для покриття пільг для 91 особи.

У межах комплексної програми соціального захисту репресованих осіб, воїнів УПА і членів їхніх сімей проведено виплату щомісячних доплат до пенсії учасникам національно-визвольних змагань, членам Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА, а також адресних допомог політичним в’язням та реабілітованим особам. Назагал сума виплати у лютому цього року складає 43,5 тис. грн.

Слід наголосити, що категорія людей, які потребують допомоги, не є сталою, вона постійно змінюється, коло пільговиків та отримувачів допомог розширюється, якщо виникає така необхідність. Так, в місті працює оновлений Порядок надання допомоги сім’ям, в яких виховуються діти з діагностованим церебральним паралічем. Така допомога надається один раз на рік для отримання дитиною реабілітаційних послуг у будь-якому медичному закладі України.
У березні цього року виділено 20 тис. грн для 2 сімей, в яких виховуються діти з діагностованим церебральним паралічем.

Незважаючи на постійну увагу керівництва громади до малозахищених верств населення, багато людей звертається до міського голови за фінансовою допомогою. Рішення про призначення допомоги ухвалюється на засіданнях постійно діючої міської комісії, до компетенції якої входить розгляд таких заяв. Упродовж лютого 2024 року подано 258 звернень. Виплата даної адресної допомоги нараховує 162,7 тис. грн.

Особлива увага приділяється Захисникам та Захисницям України, учасникам антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), особа з інвалідністю внаслідок війни, членам родин загиблих та родин Героїв Небесної Сотні.

У межах міської програми у лютому виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 50,0 тис. грн.

Перейти до вмісту