Міністерство соціальної політики відзначило працівницю Дрогобицького терцентру за гуманітарну роботу та підтримку ВПО

11 Квітня 15:41

Днями Міністерство соціальної політики відзначило роботу територіального центру та зокрема – соціального робітника центру Валентини Пашко, відзначивши її подякою за сумлінну роботу та жертовність в допомозі особам, постраждалим від війни.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії на українські землі у Дрогобицьку міську територіальну громаду прибуло чимало внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з фронтових та прифронтових територій.

З метою їх прийому та забезпечення гуманітарною допомогою у Дрогобичі було створено Гуманітарний Координаційний Центр, до роботи якого долучилось чимало працівників ОМС та волонтерів. Важливу роль в роботі з ВПО та наданні їм необхідної допомоги відіграв територіальний центр соціального обслуговування, співробітники якого залучались до важливих гуманітарних місій.

Валентина Пашко працює з 23 листопада 1998 року соціальним робітником відділення соціальної допомоги вдома Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Зараз на її обслуговуванні перебувають 11 осіб.

За час роботи Валентина зарекомендувала себе як сумлінна та старанна працівниця, що вміє знайти спільну мову з людьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, вислухати та підтримати їх.

Жінка брала активну участь у наданні необхідних речей (одяг, взуття, канцтовари, іграшки) вимушено переміщеним особам, які знайшли прихисток на базі Дрогобицької громади.

Станом на сьогоднішній день, Валентина Пашко активно допомагає ВПО, на долю яких випали тяжкі випробування. Володіючи найкращими людськими якостями, Валентина щоденно спілкується з особами, які покинули свої домівки, намагаючись допомогти й розрадити, адже для багатьох добре слово є набагато важливішим, ніж матеріальні цінності.

Перейти до вмісту