Міні-ярмарка вакансій
![Міні-ярмарка вакансій](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0431-scaled.jpg)
Сьогодні в Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості 8 осіб взяли участь у міні-ярмарці вакансій з Дрогобицькою виправною колонією № 40, для укомплектування вакансії «інспектор (пенітенціарна система)». Під час зустрічі безробітних ознайомили з умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники, а також присутні отримали вичерпні відповіді щодо даної посади. Осіб, котрих зацікавила дана вакансія, запрошено особисто ознайомитись з умовами праці безпосередньо на підприємстві для подальшого працевлаштування.
Оксана Петренків, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості.