Методичний семінар для працівників закладів освіти
![Методичний семінар для працівників закладів освіти](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/P10316-171713-scaled.jpg)
16.03.2021р. у Дрогобицькому МРЦЗ відбувся методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи на тему: «Пілотний проект «Успішна кар’єра» для психологів та соціальних працівників закладів cередньої освіти, які долучені до цього проекту. Мета заходу: ознайомлення з планом заходів пілотного проекту з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді “Успішна кар’єра”. Координатор проекту від Дрогобицького МРЦЗ Катерина Мисишин ознайомила присутніх з планом проведення заходів під час реалізації проекту, зокрема узгодила дати проведення заходів для учнів та їх батьків у дистанційному форматі. Окремим питанням було розглянуто підготовку до проходження самостійного тестування учнівської молоді на платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри та надання рекомендацій щодо опрацювання результатів тестування.
Іванна Кушнір, зав.сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг