Мешканців громади просять не викидати в загальні контейнери небезпечні відходи та великогабаритне сміття

14:48 23 Лютого 2024

Відповідно до Закону України «Про управління відходами» утворювачами відходів є фізичні та юридичні особи, в результаті діяльності яких утворюються відходи. Відтак всі фізичні та юридичні особи, які продукують ТПВ, зобов’язані укладати договори з виконавцем послуги з управління побутовими відходами та забезпечувати передачу побутових відходів до системи управління побутовими відходами.

В межах Дрогобицької міської територіальної громади суб’єктом господарювання, що надає послуги зі збирання та перевезення побутових відходів, визначено КП «Комунальник» ДМР.

Комунальне підприємство звертається до мешканців громади з проханням не кидати в контейнери для побутового сміття небезпечні відходи, автомобільні шини та акумулятори, ремонтні відходи (залишки речовин та матеріалів, що утворилися під час ремонту у житловому будинку, квартирі), відходи будівництва і знесення, туші тварин та їх частини, великогабаритні відходи (меблі, побутову техніку, сантехніку тощо), зрізані гілки дерев, опале листя та скошену траву.

Нагадуємо, що вивіз великогабаритних та ремонтних відходів, відходів будівництва, автомобільних шин, гілки дерев тощо можна замовити в КП «Комунальник» ДМР (м. Дрогобич, вул. Пилипа Орлика, 15).

Телефоном для довідок: 0675757062.

Перейти до вмісту