Мельпомена у вогні: у Галереї сучасного мистецтва відбулася благодійна літературно-мистецька зустріч

12:03 19 Квітня 2022

У Вербну неділю у Галереї сучасного мистецтва Дрогобицької дитячої художньої школи відбулась благодійна літературно-мистецька зустріч «Мельпомена у вогні».

Загальною темою заходу було обговорення життя театру під час війни.

Наживо та за допомогою мультимедійного обладнання звучали поезії.

Виступили відомі акторки Лариса Трояновська, Анна Яремчук, Антоніна Гладка, Галина Яблонська.

Учасники дійства також переглянули уривок вистави «І сміх, і гріх…» у виконанні народного артиста України Адама Цибульського, артиста Юрія Федчука та акторів Львівського академічного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича.

Літературно-мистецьке дійство проходило в рамках персональної ретроспективної виставки Ярослава Даниліва «Творець у Тобі». Глибоке філософське бачення світу, розмаїття тематики стилів та жанрів, символічно-абстрактні сюжети притаманні для творчості дрогобицького митця.

На завершення всі присутні вшанували хвилиною мовчання захисників України, які віддали своє життя заради нашої перемоги та майбутнього наших дітей.

Ігор Шимко, директор Галереї сучасного мистецтва ДДХШ, подякував усім гостям та тим, хто долучився до організації зустрічі та передав символічні подарунки, – глиняні горщики з дрогобицькою сіллю, до виготовлення яких долучаються учні Дрогобицької дитячої художньої школи.

Ведучим зустрічі був доктор філософії з мистецтвознавства, професор, письменник, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної літературно-мистецької премії І. П. Котляревського, голова Київської організації Товариства «Знання» України Василь Неволов.

Організатори висловлюють щиру вдячність всім гостям заходу за благодійні внески, які будуть передані на потреби ЗСУ.

Перейти до вмісту