Медична допомога від міста-побратима: Битом передав лікарні Дрогобича сучасний ШВЛ-апарат

14:54 14 Червня 2023

З перших днів повномасштабної війни росії проти України – Польща активно та численно підтримує нашу державу та зокрема Дрогобицьку громаду в плані гуманітарних вантажів, а також надає прихисток українцям, які постраждали від російської агресії.

Свідому позицію з початком війни демонструє і місто-побратим Дрогобича – Битом, яке одним з перших почало скеровувати різного роду допомогу у місто.

Допомога від громади Битома надходить і досі. Вчора, 13 червня, у місто Котермака доправили новий ШВЛ-апарат, який передали Дрогобицькій міській лікарні №1. Апарат штучної вентиляції легень закупила фундація Petralana. Більшу частину коштів на апарат Битому надало його місто-побратим у Німеччині Реклінгхаузен.

Прийняти медичне устаткування прибули представники влади – очільник громади Тарас Кучма, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба та керівництво лікарні Андрій Коцюба. Комунікацію із Битомом щодо потреб у медичному забезпечені Дрогобицької лікарні тримала керівниця Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксана Матчишин.

Ця допомога вчергове демонструє – співпраця міст-побратимів приносить реальні результати. Наша громада ніколи не забуде, як у перші дні повномасштабного вторгнення, президент Битома Маріуш Волош особисто доправив реанімобіль з медикаментами. До сьогодні ми отримуємо тонни необхідної гуманітарної допомоги від наших польських колег. Ми щиро гордимось тим, що здобули таких друзів у сусідній країні. Апаратура, яку ми отримали є вкрай необхідною для наших медиків, – прокоментував Тарас Кучма.

З перших днів повномасштабного вторгнення громада Битома скерувала до Дрогобича гуманітарні вантажі з медикаментами та раціями, засобами гігієни, продуктами харчування. Окрім цього, минулого літа до міста прибула фура з 18-ма тоннами керамічної плитки, за допомогою якої облаштували житло для внутрішньо-переміщених осіб.

Перейти до вмісту