Майже тисячу продуктових наборів для великодніх кошиків отримали родини захисників України та соціальні верстви населення громади

11:13 19 Квітня 2023

Другий рік поспіль Україна відзначає Великдень в час повномасштабної війни. Щороку у Дрогобицькій громаді з нагоди Воскресіння Христового соціальним верствам населення роздають продуктові набори. Цьогоріч, окрім звиклої практики, в пріоритеті була й підтримка родин захисників та сімей Героїв, які ціною власного життя боронили Україну від ворога. Тому проведено численні благочинні акції та ініціативи з нагоди Великодня.

Так, напередодні пасхальних свят міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою було ініційовано акцію-підтримки родин воїнів та полеглих Героїв – «Паска для сироти, вдови та матері захисника». Так, допомогу отримали 130 сімей та родин захисників. До святкової ініціативи долучились представники Дитячого парламенту та працівники Дрогобицького міського центру соціальних служб. Паски надали підприємці із Харківщини – ТОВ “Хлібокомбінат Кулиничі”.

Завдячуючи українським Героям ми маємо змогу відзначати Великдень. Тому в час світлого свята нашим обов’язком було найперше привітати родини захисників із величним святом та подякувати за мужність їхніх синів, чоловіків та батьків. Позитивно, що до цьогорічної акції долучилася наша молодь – представники Дитячого парламенту, – прокоментував Тарас Кучма.

Окрім сімей воїнів – традиційно, з нагоди пасхальних свят, подбали і про малозабезпечені родини, самотніх та одиноких людей похилого віку та сім’ї, де є особи з інвалідністю.

Так, силами Управління соціального захисту населення ДМР (керівник Іван Терлецький) було підготовлено та роздано 252 набори родинам, де є двоє та більше осіб з інвалідністю. Пакунки сформували з першочергових продуктів харчування та святкових смаколиків.

Про своїх підопічних подбали і працівники Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування. Ними було підготовлено 400 пасхальних наборів. Їх отримали самотні люди та особи з інвалідністю, якими опікується терцентр. Керівник терцентру Марія Лютик відзначила «Брошнівську хлібопекарню» за долучення до благородної справи. Усі великодні набори працівники доставили додому похилим людям.

120 смачних пасок було підготовлено завдяки небайдужим меценатам та місцевих підприємцям і передано військовим, які на час пасхальних свят дислокувались у військових частинах міста Котермака. За таку благочинну ініціативу відповідала Олександра Пашко, керівниця відділу сім’ї та молоді. За її словами паски для воїнів щедро презентували підприємець із Лішні – Павло Нєдєлько, Роман Муль – мережа маркетів «Ромашка» та Наталія Стецівка – «Золоте зернятко».

Подбали і про малозабезпечені родини, які проживають у селах територіальної громади. У мерії міста було сформовано 66 продуктових пакунків, які старости сіл передали потребуючим родинам. Окрім продуктів харчування, їм передали й речі, які надали благодійні партнери.

Також з Дрогобича скерували чергову гуманітарну допомогу на східні терени України – у зону бойових дій. Фуру з засобами гігієни та речами першої необхідності і продуктами харчування відправили для підтримки мешканців Харківщини.

Волонтерські та благодійні ініціативи у Дрогобицькій громаді триватимуть і надалі. Адже головна їхня мета сьогодні – перемога України над ворогом.

Керівництво громади висловлює подяку підприємцям, які у скрутні часи долучилися до благодійних ініціатив.

Пам’ятаємо, партнерство громади, бізнесу та влади – основа розвитку громади.

Перейти до вмісту