Майже на 84 мільйона гривень поповнили бюджет Дрогобицької територіальної громади платники єдиного податку
![Майже на 84 мільйона гривень поповнили бюджет Дрогобицької територіальної громади платники єдиного податку](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/dpsu_pres.png)
За 10 місяців поточного року платники Дрогобицької TГ сплатили до місцевого бюджету Дрогобиччини 83951 тисяч гривень єдиного податку.
Найбільшу суму надходжень єдиного податку до місцевих бюджетів сплатили підприємці – фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Внесок підприємців – фізичних осіб до бюджету громади майже 75425,8 тисяч гривень, відповідно юридичні особи спрямували до місцевого бюджету – 7437,3 тисяч гривень, сільськогосподарські товаровиробники – 1087,8 тисяч гривень єдиного податку.
«Рахунок для сплати єдиного податку можна дізнатися на сайті ДПС в кабінеті платника, розділі «Стан розрахунків з бюджетом» або уточнити в Центрі обслуговування платників», – інформують податківці Дрогобицької ДПІ.
Дрогобицький сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
Головного управління ДПС у Львівській області