Майданчик для бізнесу та розвитку промисловості регіону: індустріальний парк «Галіт» у пошуку інвесторів
У середу, 2 серпня, перший заступник міського голови Дрогобича Роман Бейзик та заступник з житлово-комунальних питань Василь Качмар, спільно з представниками управління інвестицій та економічного розвитку ДМР, юристами, фахівцями з питань місто будування та архітектури провели робочу зустріч з представниками фірми ТОВ «ЄТІ ПРО», яка є керуючою компанією зі спорудження індустріального парку в Дрогобичі.
Як повідомила представник компанії ТОВ «ЄТІ ПРО» Ольга Данчук – інтенсивно триває пошук інвесторів на майбутні промислові та торгові площі індустріального парку. Інвесторів розглядають як із релокованих підприємств так і місцевого бізнесу.
Із переваг індустріального парку в Дрогобичі – земельна ділянка має під’їзні дороги, розташована неподалік залізниці та комунікацій, при потребі, має простір для розширення. Проаналізувавши потреби сучасного бізнес ринку – індустріальний парк «Галіт» планує об’єднати в собі таких гравців підприємництва: легку промисловість, торгівлю, ІТ, меблеву промисловість, швейну, металообробку тощо.
Виробничі площі для бізнесу, так звані лоти в Індустріальному парку передбачені в розмірах від 288 кв. м до 800 кв. м. Загалом промисловий парк в Дрогобичі покликаний стати єдиним інноваційним центром синергії проривних технологій: усі учасники парку працюватимуть в замкнутій еко-системі із впровадженням новітніх підходів до виробництва, сортування відходів, альтернативній енергетиці.
За словами Ольги Данчук – у вересні планують огородити територію індустріального парку та спорудити адмінбудівлю, яка стане майданчиком, де бізнес зможе отримати усю необхідну інформацію про умови та можливості облаштування виробничих площ в індустріальному парку.
Додамо, «Еко-смарт індустріальний парк «Галіт», що у Дрогобичі, в листопаді минулого року внесено до реєстру індустріальних парків України. Він став 10 індустріальним парком на Львівщині, який включено до реєстру промислових парків. Відповідне подання здійснив Кабінет Міністрів України.
Черг будівництва парку передбачено п’ять – увесь процес завершать за 4,5 роки.