Марафон добра у Дрогобицькій громаді: дарунки з нагоди свята Миколая отримали родини загиблих-померлих Героїв, полонених та зниклих безвісти воїнів

16:39 7 Грудня 2023

Повітря пахне мандаринами, хвоєю та дзвенить колядкою – грудень у Дрогобицькій громаді розпочався із найочікуванішого свята року – Святого Миколая. В цей день прийнято дарувати увагу та тепло усім, хто їх потребує найбільше.

З ініціативи влади Дрогобича до різдвяно-новірчних свят у громаді вручають дарунки багатодітним сім’ям та родинам, родинам воїнів, потребуючим людям та самотнім.

7 грудня у сесійній залі Дрогобицької міської ради відбулось вручення солодких подарунків та пакунків підтримки родинам загиблих-померлих Героїв, полонених та зниклих безвісти військовослужбовців.

Захід ініціював Дрогобицький міський центр соціальних служб, керівник Оксана Матчишин.

У сесійній залі зібрали близько 100 родин військовослужбовців із дітьми. Усіх присутніх з наближенням різдвяних свят привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Чудотворець Миколай асоціюється у кожного з нас із добром та щедрістю. В ці дні ми по особливому хочемо огорнути ваші родини теплом, увагою та турботою. Розуміємо, що ви їх найбільше сьогодні потребуєте. Тому пам’ятайте – наші двері відчинені для вас завжди. Надсилаємо кожному із вас щирі зичення із наближенням різдвяно-новорічних свят та дякуємо вам за мужність та героїзм ваших рідних, їхню жертовність та ціну, яку вони склали за нашу волю. Слава Україні!, звернувся до усіх присутніх Тарас Кучма.

Відтак, спільно із керівницею Центру соціальних служб Оксаною Матчишин Тарас Кучма вручив присутнім подарунки з нагоди Свята Миколая.

До дарунків також долучився відділ соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей ДМР, а також Львівське представництво Української фундації «Мрія», які подарували родинам загиблих Героїв павербанки.

Окрім цього, спортивні костюми та іграшки для родин Героїв передала волонтерка з Данії Жанет Брікс.

Доповненням до дарунків стало виконання музичних композицій від творчих дітей Дрогобицької музичної школи №1.

Марафон добра та подарунків у Дрогобицькій громаді продовжує тривати.

Перейти до вмісту