Марафон добра у Дрогобицькій громаді: Центр соцслужб організував для дітей соціальних категорій зустріч із Чудотворцем у НВК «Зефір»

8 Грудня 16:17

Огорнути добром, теплом та подарувати радість зустрічі із Чудотворцем – таку мету напередодні різвяно-новорічних свят поставив собі Дрогобицький центр соціальних служб, який опікується різними категоріями сімей, серед яких і родини, які опинились у складних життєвих обставинах. Для діток цих сімей працівники Центру організували захоплюючу міні-мандрівку в НВК «Зефір» у Резиденцію Святого Миколая.

У просторій Резиденції із сяючою ялинкою та засніженим казковим містечком, під спів колядок та щедрівок, на дітей чекав Чудотворець, його помічники та море розваг. Дітки декламували вірші Святому, водили танки та власноруч виготовили ялинкові прикраси. Привітали діток із наближенням різдвяних свят міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик та керівниця Центру соціальних служб Оксана Матчишин.

За нашою традицією прагнемо в ці святкові дні огорнути кожну родину теплом та турботою. Пакунки та солодощі, які ми розвозимо та вручаємо сім’я різних категорій населення вдалось сформувати завдяки всім небайдужим працівникам апарату міської ради та підприємцям міста. Звісно, минулого року ми мали щедріші дарунки, бо допомогли із їхнім наповненням міжнародні партнери та фундації. Цьогоріч ми формуємо наші святкові пакунки виключно за підтримки усіх свідомих мешканців та підприємців Дрообича, які зробили знижки на свої товари. Вручаємо святкові дарунки усім, хто в ці дні очікує дива та є самотнім, багатодітним чи потребуючим. Також хочемо наголосити – пам’ятайте, ви не одні, вірте в диво, вірте в нашу перемогу та те, що наступного року відзначатимемо різдвяні свята у мирній та щасливій Україні, – звернувся до присутніх міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Кульмінацією свята стало вручення дітям подарунків та солодощів, на які вони так очікували. Відтак,  дітей пригостили солодкими пряниками та розважили паперовим шоу. Діти зізнались – їм створили казку та втілили в життя одну із їхніх зимових мрій. Тож із усмішками та гарним настроєм малеча покидала Резиденцію Святого.

Марафон добра у Дрогобицькій громаді продовжує тривати.

Перейти до вмісту