«Мамина весна» у ПДЮТ

Серед весняних свят є особливе, уквітчане усмішками і сльозами любові та вдячності. Це – День матері.

«Так хочеться, щоб цей день не минав, а продовжувався увесь місяць, всю весну!» – сказала ведуча цікавого заходу «Мамина весна» у Палаці дитячої та юнацької творчості Надійка Василишин.

Свято маминої весни співпало у Палаці ще з одним дійством – Днем вишиванки. Тож зала розквітла барвистими вишитими орнаментами, і в цьому квітнику затишно було і словам ніжності, і дитячому дзвінкоголоссю.

Основою свята стали пісні, підготовлені гуртом «Молоді галичани» (керівник Наталія Антоник, звукооператор Ерік Литвин) та художнє читання вихованців Зразкової літературно-творчої студії «Любисток» (кер. Калерія Луценко).

Справжня окраса вечора – демонстрація колекції одягу з нетрадиційних матеріалів під гаслом «Чарівна україночка», яку представив Зразковий театр мод (кер. Світлана Бульбах) а також танець «Брат за брата», з яким виступили юні вихованці гуртка-ансамблю «Прикарпатські візерунки» (кер. Ольга Максимищак). Не залишився неоціненим і виступ молодшої групи Народного ансамблю «Чарівна сопілка» (кер. Ореста Сивохіп, акомпаніатор Тарас Сивохіп).

Рівень виконання, звісно, був різним. Серед юних артистів – і такі вже знані у Палаці співаки, як Андрій Гриценко, Наталка Чемерега, Лілія Стережило, читці Каміла Пумпа, Надія Василишин, улюблені танцюристи й авторки моделей одягу. А поруч – дебютантки, серед яких і старшокласниця Христина Критович, і третьокласниці Анастасія Коник, Ангеліна та Катерина Яковів. Щоправда, в Ангеліни вже є певний досвід (вона виступала вдруге). Що їх усіх єднало? Бажання зігріти присутніх (а серед них і матусь вихованців ПЛЮТ) своєю любов’ю, велике бажання зробити виступ дійсно святковим.

Яскраве дійство об’єднало різні гуртки. Цю єдність вдало підкреслив фінал заходу, коли під пісню «Україна моя» на сцену вийшли всі учасники свята.

Юних артистів тепло привітав в.о. директора ПДЮТ Богдан Пристай.

Окрім єдності юних артистів, була єдність виконавців з усім залом. Обличчя глядачів сяяли вдячністю і захопленням. Скільки талановитих дітей! І всі вони потребують уваги й тепла дорослих!

Дітей, їхніх батьків і педагогів зігріває надія, що невдовзі Палац дитячої та юнацької творчості перейде працювати у нове тепле приміщення на вул. І.Франка,27. Ця надія додавала сил і дітям, і дорослим, коли цієї зими разом пережили умови, фактично непридатні для роботи (майже відсутнє опалення, перебої з електропостачанням). Хотілось би, щоб наша спільна мрія здійснилася до початку нового навчального року. Адже Палац дитячої та юнацької творчості – це не тільки дзвінкі свята, а й щоденна копітка творча праця, для якої потрібні належні умови.

Калерія ЛУЦЕНКО, методист ПДЮТ

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні