Люди-титани: відбувся щорічний звітний концерт народного ансамблю «Верховинка»

10:13 11 Червня 2024

У неділю, 9 червня, у Народному домі імені Івана Франка відбувся феєричний звітний концерт дрогобицького дитячого народного ансамблю танцю «Верховинка».

Щорічний звіт «Верховинки» традиційно збирає повні глядацькі зали поціновувачів народної творчості, яку вміло демонструють вихованці ансамблю.

Цьогорічний виступ колективу перевершив всі очікування – адже творчі таланти юних танцюристів підсилили наші незламні воїни. Зокрема – випускник ансамблю Олег Сливар, який до повномасштабної війни професійно займався народними танцями. Під час захисту України від ворога Олег втратив ногу, однак це не зламало дух воїна і не стало на заваді його любові до танцю. Під час звітного концерту рідного ансамблю «Верховинка» у Дрогобичі Олег знову затанцював на великій сцені.

Нова хореографічна постановка «Люди – титани» викликала особливі емоції у глядачів, тож весь зал довго аплодував стоячи незламності та силі духу молодого воїна.

Також на сцені були представлені чимало народних, ліричних та патріотичних композицій та прем’єри нових хореографічних постановок.

Художній керівник ансамблю «Верховинка» Богдана Кос подякувала вихованцям за наполегливу роботу та майстерні виступи, а батькам – за підтримку та розвиток дитячих талантів.

Ведучим концерту традиційно виступив Іван Сех. Захід мав благодійну мету – збір коштів на потреби ЗСУ, тож кожен небайдужий міг зробити свій внесок у наближення нашої перемоги.

Фото – Ярослава Грицика

Перейти до вмісту