ЛІКВІДАЦІЯ ДВОРОВОГО «СМІТНИКА»

 

14 червня 2019 року ми вже розповідали шановним читачам про дрогобичанина, що влаштував «сміттєсортувальну станцію» прямісінько в себе на подвір’ї.

Тоді реагуючи на скарги сусідів, що потерпають через жахливий сморід, працівники КП «Муніципальна варта» ДМР, виявили факт наявності великої кількості сміття, що сортував у себе на подвір’ї мешканець вулиці Святого Юра(м. Дрогобич).

З чоловіком неодноразово проводились профілактичні бесіди. Його навіть викликали на засідання адмінкомісії до Дрогобицької міської ради, куди він, до речі, не з’явився.

На початках дрогобицький «Плюшкін» навіть почав помаленьку ліквідовувати смердючі поклади, але з часом все повернулось на свої місця, а купи побутових відходів на його подвірні навіть поповнились новим непотребом.

І от сьогодні 16 липня 2019 року працівники КП “Комбінат міського господарства” Дрогобицької міської ради, разом з працівниками «Муніципальної варти» ДМР, за допомогою спецтехніки, розпочали прибирання засміченої території.  Правда, що однієї вантажівки, що була виділена для проведення згаданої акції, виявилось недостатньо, тому вивіз сміття буде продовжений найближчим часом.

Відео на тему:https://youtu.be/dFsQdOor0g8

 

               

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні