Лекція-тренінг для молоді: Тютюнопаління як різновид хімічної залежності. ФОТО
![Лекція-тренінг для молоді: Тютюнопаління як різновид хімічної залежності. ФОТО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/14462815_980455922080357_3696457191881961278_n.jpg)
У рамках програми профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі Дрогобицьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнів першого курсу Вищого професійного училища № 19 було проведено лекцію-тренінг на тему “Тютюнопаління як різновид хімічної залежності”.
Учасники заходу мали можливість з іншого боку подивитися на таке суспільно-небезпечне явище як тютюнопаління, його історію, вплив на організм, психологічні і біологічні чинники залежності від нікотину.
За допомогою соціально-психологічної служби училища проводитиметься опитування учнів щодо степені залежності їх від нікотину та надаватиметься інформація про шляхи подолання нікотинової залежності.