Київський гурт «Оркестр 59» дасть концерт у Дрогобичі
![Київський гурт «Оркестр 59» дасть концерт у Дрогобичі](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450585781_1139346084023073_6489654586072999461_n.jpg)
Коли? – 26 липня, о 18:00
Де? – площа Замкова Гора
26 липня, у переддень Дня медика, який відзначають 27 липня, на Площі Замкова гора виступить «Оркестр 59» з програмою національно-патріотичного спрямування. Концерт благодійний і присвячений до Дня медика.
«Оркестр 59» – це колектив з дев’ятьох оркестрантів та ведучого. В репертуарі бенду традиційні та новітні версії лемківських та повстанських пісень у сучасній авторській обробці.
“Оркестр 59” – це сучасний культурний проєкт «Культурного десанту» ЗСУ, який постійно подорожує серед підрозділів Сил Оборони України, надихаючи та підтримуючи їхній бойовий дух!
Колектив брав участь у культурній програмі перебування в Україні Держсекретаря США Блінкена, та амбасадорів міжнародної волонтерської організації «Unated 24» Міші Колінза та Даріуса Мардери.