Куточок мистецтва та мрій: ще одну філію Дрогобицької художньої школи відкрили у Рихтицькій школі

11:50 11 Вересня 2023

Днями у Рихтицькій школі І-ІІІ ступенів відбулось урочисте відкриття ще одної філії Дрогобицької дитячої художньої школи, де юні школярі будуть розкривати свої таланти та творити красу. Символічним є і те, що в цей день учасники заходу зайшли до приміщення школи новими сходами, які вдалось облаштувати шляхом співфінансування – 50% коштів відділу освіти і 50 % депутатських коштів, зокрема депутатки Ірини Головацької.

Серед запрошених гостей на відкриття були присутні очільник громади Тарас Кучма, начальник Управління культури та розвитку туризму Володимир Ханас, керівник Відділу освіти Роман Грицай, староста округу Володимир Ченчак, директор Дрогобицької художньої школи Ігор Шимко, депутатка Дрогобицької міської ради Ірина Головацька, місцевий парох о. Роман, художній керівник Народного дому-філії Рихтич Марта Левицька.

Вітальним флешмобом учні закладу освіти привітали гостей, батьків та шкільну родину. Відтак вітальне слово взяв очільник громади Тарас Кучма та директорка навчального закладу Наталія Жук, яка зазначила, що відкриття класу художньої школи це ще одна цеглинка до покращення та вдосконалення їхнього навчального закладу.

У Рихтицькій школі вміють мріяти і вміють ці мрії втілювати у реальність. Скільки всього задуманого ми тут вже втілили. Висаджували бузок, садили дерева, щоб прикрасити територію школи, зробили гарний вхід, сходи, на черзі – шкільна площадка. Та найбільший наш задум зробити все, щоб школа була якомога привабливішою для дітей. Сподіваємось, що філія художньої школи тут дасть змогу не одній дитині відкрити у собі приховані таланти. Пізнати мистецтво та силу пензля. Дякую усім, хто долучився до цього. Спільно ми створимо найкращі умови для навчання для наших дітей, – привітав присутніх Тарас Кучма.

В межах заходу щирою молитвою було вшановано пам’ять загиблих Новітніх Героїв-рихтичан біля «Стіни пам’яті».

Родзинкою відкриття філії стало малювання за мольбертом всіх охочих спільної картини на пам’ять про важливу подію в історії школи. Відтак, табличку студії-майстерні прикріпили керівники освіти та культури, як вияв співпраці, а урочисту стрічку перерізали очільник Дрогобицької громади та керівник художньої школи спільно з найменшими школярами, благословив дійство отець Роман та окропив свяченою водою студію-майстерню.

Перейти до вмісту