Культурний обмін досвідом: Дрогобич відвідала делегація з Коломиї

12:37 3 Липня 2024

Задля обміну досвідом Дрогобич відвідала команда «Коломиї Культурної» у складі заступника начальника управління культури Наталії Тарновецької, директора Палацу культури та мистецтв «Народний дім» Надії Чаленко, директора Музею історії міста Коломиї Юрія Плекана та заступника директора Сервісного центру закладів культури Марії Антонюк.

Гості побували у Туристично-інформаційному центрі, де їм провели екскурсію музеєм під відкритим небом, розповіли про кожен експонат вуличного музею, також відвідали Солевиварювальний Дрогобицький завод, Церкву святого Юрія, бібліотеку для дітей, Палац Мистецтв, де знаходиться Музей «Дрогобиччина», Народний дім імені Івана Франка.

Кожен експонат, кожна історична локація залишили свій слід у наших серцях. Дякуємо місту Дрогобич за щиру гостинність та можливість обміну досвідом. Цей досвід для нас надзвичайно важливий і ми з нетерпінням чекаємо можливості взаємного навчання та співпраці. Нехай культурна спадщина наших міст об’єднує нас і надихає на нові досягнення», – наголосили представники Коломийської делегації.

Перейти до вмісту