Куди подіти великогабаритні відходи: дрогобичан закликають дотримуватись культури поводження з ТПВ

13:58 9 Липня 2024

Для чистоти міста важлива не лише якісна робота комунальних служб, але й злагоджена взаємодія з мешканцями. Адже недобросовісне поводження з відходами призводить до утворення стихійних сміттєзвалищ та захаращення сміттєвих майданчиків великогабаритними відходами.

КП «Комунальник» вкотре звертається до всіх мешканців, ОСББ, фізичних та юридичних осіб нашої громади з проханням – своєчасно викидати сміття у сміттєві контейнери, а великогабаритні відходи вивозити в пункт прийому.

Нагадуємо, всі великогабаритні відходи, будівельні відходи, старі непотрібні меблі та автомобільні шини можна самостійно вивезти та безкоштовно здати в пункті прийому великогабаритних відходів, організований КП «Комунальник» ДМР на вулиці Гайдамацькій (телефон для довідок— 067 57 57 062).

Для тих, хто не має можливості вивезти великогабаритне сміття самостійно, доступна послуга платного вивезення відходів зелених насаджень, будівельних та великогабаритних (старих меблів та інших) відходів. Замовити послугу з вивезення цих відходів можна у КП «Комунальник» ДМР за номером телефону: 0675757062, або КП «Служба муніципального управління» ДМР за номером телефону 0978968090.

Перейти до вмісту