Кубок ЗСУ та Героїв Небесної Сотні: визначились переможці серед футбольних команд Дрогобиччини

6 Червня 9:48

Протягом двох місяців 14 футбольних команд Дрогобиччини змагались за кубок Збройних сил України та Героїв Небесної сотні. На першому етапі футболісти визначали кращих у групах, на другому відбулись ігри на вибування. Цими вихідними на стадіоні ДЮСШ ім. Боберського відбулись фінальні поєдинки.

З вітальним словом виступив голова Асоціації футболу Дрогобиччини Степан Лужецький. Перед початком матчів присутні хвилиною мовчання пом’янули Героїв, які віддали своє життя за Україну, виконали Державний гімн та приступили до фіналу.

Першими на поле вийшли футболісти трускавецької «Зорі» та вороблевицької «Стріли», що змагались за Кубок Героїв Небесної Сотні. Гра видалася дуже цікавою і запеклою. Трускавчани ведучи по ходу матчу 2:0, втративши концентрацію пропустили два м’ячі у відповідь, відтак гра завершувалась нічиєю. Але тут себе проявляє трускавецький воротар Поплавський Євген, який не пропустив жодного удару та приніс перемогу «Зорі».

Фінал Кубку Збройних сил України: «Мрія» Снятинка – «Іскра» Грушів.  Цікавим є той факт, що команди змагались в одній групі на першому етапі, тоді сильнішими були снятинчани 4:0. Футболісти Грушова хотіли реваншувати і їм це вдалося, 3:0 на їх користь. Відзначились Василиків Василь, Бодник Іван, Кобів Микола.

По завершенні відбулось урочисте нагородження, яке проводили: перший заступник міського голови Дрогобича Роман Бейзик, голова Меденицької ТГ Михайло Живчин, депутат Дрогобицької районної ради Андрій Сливич, член комітету арбітражу Львівської асоціації футболу Роман Проць.

За кваліфікований арбітраж подякували представникам футбольної феміди: Лукачу Сергію, Дуцяку Олегу та Матляку Юрію.

Відзначено представників та тренерів команд: Зинів Ігор (Грушів), Михайло Данилишин (Трускавець), Володимир Левицький (Снятинка), Тарас Кравців (Вороблевичі).

Перейти до вмісту