КУ “Інститут міста”: У Дрогобичі розпочинається цикл навчальних тренінгів з підготовки до написання мікропроектів місцевого розвитку

0:00 8 Вересня 2017

Незабаром розпочнеться реєстрація на участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2018 рік.

Оскільки конкурс мікропроектів надає можливість активним громадам за кошти місцевого та обласного бюджетів реалізувати необхідні для них проекти, наприклад, з реконструкції навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та ін., то було прийнято рішення про проведення циклу навчальних тренінгів з підготовки до написання мікропроектів місцевого розвитку.

Відтак з 13 вересня по 4 жовтня проводитиметься цикл тренінгів для загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів, закладів охорони здоров`я та культури. До участі у тренінгах запрошуються всі охочі.

У середу, 13 вересня, о 15:00 у сесійній залі Дрогобицької Ратуші відбудеться тренінг з підготовки до написання мікропроектів місцевого розвитку в напрямку загальноосвітніх навчальних закладів.

20 вересня о 15:00 — для сфери дошкільних навчальних закладів (про місце буде повідомлено за тиждень до тренінгу).

27 вересня о 15:00 — для сфери закладів охорони здоров’я (про місце буде повідомлено за тиждень до тренінгу).

4 жовтня о 15:00 — для сфери закладів культури (про місце буде повідомлено за тиждень до тренінгу).

Спікери тренінгу — керівник КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка, Тоні Гале — волонтер Корпусу Миру, Юрій Яцків — старший менеджер КУ «Інститут міста», Інна Скорик — старший менеджер КУ «Інститут міста», Тарас Перхун — менеджер КУ «Інститут міста».

Нагадуємо, учасниками конкурсу мікропроектів можуть бути: органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи громадян, органи місцевого самоврядування (крім районних рад).

Мікропроекти можна подавати: – в освітній галузі (середні та позашкільні навчальні заклади) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

– ДНЗ – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

– заклади охорони здоров’я – (лікарні центральні, міські, районні, районні, ФАПи, амбулаторії сімейної медицини, центри первинної медико-санітарної допомоги) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання;

– народні доми – реконструкція, капітальний ремонт та енергозбереження;

– вуличне освітлення – будівництво, реконструкція та капітальний ремонт;

– інші пріоритети (проекти, що не дублюються чинними обласними програмами).

Перейти до вмісту