Кров на вагу золота! Стань донором – допоможи врятувати життя! ЗМІ
![Кров на вагу золота! Стань донором – допоможи врятувати життя! ЗМІ](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/krov.png)
Чи знаєте ви, що Дрогобиччина сьогодні потерпає від браку донорської крові, а саме її ледь не щоденно потребують усі медичні заклади нашого регіону – Дрогобицька міська лікарня, лікарня №3, пологовий будинок, Трускавецька лікарня та лікарня і пологовий будинок Борислава. Як стати донором та допомогти врятувати комусь у важку хвилину найцінніше – життя – дивіться у сюжеті:
Кров на вагу золота! Стань донором – допоможи врятувати життя!
Чи знаєте ви, що Дрогобиччина сьогодні потерпає від браку донорської крові, а саме її ледь не щоденно потребують усі медичні заклади нашого регіону – Дрогобицька міська лікарня, лікарня №3, пологовий будинок, Трускавецька лікарня та лікарня і пологовий будинок Борислава. Як стати донором та допомогти врятувати комусь у важку хвилину найцінніше – життя – дивіться у сюжеті!
Опубліковано ДжерелаТрускавця Пʼятниця, 24 травня 2019 р.