Кращі серед танцювальних ансамблів України: «Оксамит» виборов I місце у Кубку України зі спортивних танців

14 Листопада 14:51

Гордість Дрогобича – Народний ансамбль бального танцю «Оксамит» під керівництвом Лесі Калічак виборов I місце у Кубку України зі спортивних танців.

Масштабний танцювальний турнір відбувся на початку листопада в місті Лева. До участі в змаганнях зголосилось кілька десятків танцювальних ансамблів із різних куточків та регіонів України. Кожен із них вражав своєю майстерністю, постановкою номерів та костюмами.

Як розповіла керівниця ансамблю «Оксамит» Леся Калічак – рівень змагань був доволі високим, а боротьба напруженою.

«Оксамит» презентував на змаганнях «Європейський мікс» під чудову італійську музику.

В результаті змагань «Оксамит» виборов І місце у номінації – «Формейшин» (ансамбль). Учасники «Оксамиту» отримали Кубок та Диплом, які засвідчують перемогу дрогобицького танцювального колективу.

Додамо, організатором Кубку України зі спортивних танців виступила Асоціація спортивного танцю України (президент Святослав Влох).

Що стосується «Оксамиту» – цього року танцювальний ансамбль зустрів вже тридцять шосту осінь. Через школу бального танцю пройшло не одне покоління випускників, підкорено чимало танцювальних олімпів та вершин. Окрім цього, вихованці Лесі Калічак, перейнявши багаж досвіду та знань свого керівника, сьогодні керують власними танцювальними студіями та несуть прекрасне в світ.

Перейти до вмісту