КП «СМУ» напрацює пропозиції, як повинні паркуватись підприємці у центрі міста

10 Червня 16:29

У вівторок, 9 червня, роботу системи паркування у центрі Дрогобича за результатами першого тижня повної експлуатації розглянули на спільному засіданні 2 депутатських комісій. Це комісії з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій і з питань житлово-комунального господарства.

Зокрема, під час засідання розглянули питання щодо оплати за паркування підприємцями, які здійснюють діяльність у центральній частині міста і на разі відмовляються платити та влаштовують невеликі протести.

За результатами обговорень, фахівці КП «Служба муніципального управління», яке відповідає за експлуатацію системи паркування, повинні напрацювати пропозиції щодо функціонування системи з урахуванням побажань підприємців.

Як зазначає керівник КП «СМУ» Володимир Суда, попередньо розглядається можливість безкоштовного перебування у межах паркувальної зони тих підприємців, які є власниками об`єктів у центрі міста, орендарі – платитимуть.

Однак, остаточні напрацювання керівництво підприємства знову представить на розгляд депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства.

Перейти до вмісту