КП ”Муніципальна варта” інформує

           

Сьогодні, 12 червня, працівниками КП «Муніципальна варта» ДМР спільно з працівниками Дрогобицького відділу поліції та представниками громадських організацій був проведений рейд з метою запобігання незаконній торгівлі на вулицях Ковальській та Шевченка м.Дрогобич.

           

У результаті значна частина стихійних торгових точок була усунута. Також було складено, відповідно чинного законодавства, 6 адміністративних протоколів згідно Статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» та 1 адміністративний протокол згідно Статті 160. «Торгівля з рук у невстановлених місцях».
Також були проведені профілактично-роз’яснювальні бесіди з людьми, які бажають вести торгову діяльність на території Дрогобича

           

Хочеться наголосити, що на згаданих вулицях було виявлено декількох осіб, що торгували порожніми б/в ПЕТ- пляшками. У таку тару невідомого походження пізніше розливають молоко.

             

Також був виявлений чоловік, що торгував різноманітними мазями, на яких були відсутні український переклад складу препарату та інструкція для вживання.

  

КП ”Муніципальна варта” застерігає: будьте пильні купуючи на стихійних ринках, щоб не нашкодити собі та своїм близьким.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні