КП «Mуніципальна варта» інформує

КП «Муніципальна варта» інформує, що 25 лютого по 25 березня 2019 року у Дрогобичі триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою міста.

На підставі Розпорядження міського голови від 21 лютого 2019 р. №104-р «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля»( Ден довкілля планується провести 23 березня 2019р. у рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою міста) розроблено комплекс заходів, спрямованих на наведення санітарного порядку в місті, на прибудинкових територіях, об’єктах масового перебування та відпочинку населення, прилеглих територіях до підприємств, установ та організацій(більш докладно: https://drohobych-rada.gov.ua/z-25-lyutogo-po-25-bereznya-u-drogobychi-tryvaye-misyachnyk-ozelenennya-prybyrannya-ta-blagoustroyu-plan-zahodiv/ .

Працівниками КП «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради, в продовж місячника,  будуть проводитися рейди з метою виявлення осіб(як фізичних, так і юридичних), що будуть нехтувати дотриманням у належному стані прилеглих територій. Винуватці будуть притягуватись до адміністративної відповідальності згідно  сатті 152. (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні