КП «Муніципальна варта»: Стихійна торгівля – пряма загроза поширення інфекції, в тому числі й коронавірусу

13:49 16 Березня 2020

КП «Муніципальна варта» ДМР посилює контроль за дотриманням правил благоустрою та торгівлі у центральній частині міста, зокрема на ринку на вул.Ковальській. Інспектори регулярно проводять чергування, ведуть роз’яснювальну роботу із продавцями, не дають розростатися ринку до більших масштабів.

Однак, для посилення заходів протидії коронавірусу, закликаємо громадян уникати стихійного ринку, утримуватися від купівлі молочної та, особливо, м’ясної продукції. Не забуваймо, що основною версією про джерело спалаху коронавірусу й досі залишається я стихійний ринок у місті Юхань у КНР. Тож тепер, коли у світі оголошено пандемію, купувати продукцію на ринку, де не проводиться жодного контролю за якістю – це суттєва небезпека.

Велике скупчення людей за теперішніх умов уже само собою є потенційно небезпечним. Якщо Ви не можете утриматись від таких покупок, задля власного здоров’я та здоров’я свої рідних, дотримуйтесь всіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я. Зокрема, ретельно мийте руки, не підходьте надто близько до інших людей, а також обов’язково піддавайте термічній обробці придбані на ринку м’ясо, рибу, молоко.

Учора у Львівській облдержадміністрації, на засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій, прийнято рішення ще більше посилити карантинні заходи. Зокрема, планується закриття всіх закладів, окрім продуктових магазинів, аптек та АЗС.

 

Перейти до вмісту