КП «Муніципальна варта» ДМР застерігає
![КП «Муніципальна варта» ДМР застерігає](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/DSCN2846-scaled.jpg)
Останнім часом на Дрогобичені встановилась стовпчик термометра сягає +27°C.
Звичайно, що через спеку, багато продуктів харчування таких як ото: м’ясні, молочні, рибні, яйця і т.д. швидко псуються. Харчуватись ними є небезпечно для здоров’я та інколи навіть для життя.
Купуючи в місцях стихійної торгівлі, де мало того, що не йдеться про будь який контроль за якістю продуктів, то ще й немає ніяких умов для їх привільного зберігання, ви піддаєте ризику себе, своїх рідних і близьких.