КП «Муніципальна Варта» висловлює щиру подяку
![КП «Муніципальна Варта» висловлює щиру подяку](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/mvarta_logo2.jpg)
Колектив КП «Муніципальна Варта» ДМР висловлює щиру подяку компанії ТЗОВ «Холдингова компанія «Доброта», в особі її керівника Коростельова Олександра Михайловича, у сприянні відновлення автопарку КП «Муніципальна Варта».
Завдяки цій допомозі, ми стали більш мобільними та тепер зможемо ще краще виконувати свої обов’язки на користь громади міста та Дрогобицького ОТГ.