КП « Муніципальна варта» ДМР попереджає
![КП « Муніципальна варта» ДМР попереджає](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/IMG_7945-scaled.jpg)
Останнім часом часто трапляються випадки, коли в смітникові урни розташовані на вулицях Дрогобича, або поряд із ними, несвідомі громадяни викидають сміття з квартир, офісів, або відходи, що залишаються після ремонту приміщень.
Такі дії є неприпустимими, оскільки урни непризначені для такого виду відходів.
Тверді побутові відходи повинні викидатись у спеціальні сміттєві контейнери, що встановлені в відповідних місцях. Також юридичні та фізичні особи зобов’язані укласти, з КП “Комбінат міського господарства” Дрогобицької Міської Ради, відповідні угоди на вивіз твердих побутових відходів.
Особи порушників, згаданих вище, правил благоустрою, будуть встановлюватись і до них вживатимуться заходи згідно чинного законодавства України.