КП «Муніципальна варта» ДМР інформує
![КП «Муніципальна варта» ДМР інформує](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/med_1.jpg)
Сьогодні 28 квітня, під час патрулювання по вул. Музична 2, приблизно о 13:20, працівники КП «Муніципальна варта» побачили на пішохідній доріжці особу, яка лежала з ознаками приступу епілепсії. Працівники КП «Муніципальна варта» вчасно відреагували, надавши першу медичну допомогу і викликали швидку. Потерпілого передали медичним працівникам для подальшої госпіталізації.