КП «Муніципальна варта» ДМР інформує
![КП «Муніципальна варта» ДМР інформує](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_9352-scaled.jpg)
Сьогодні 11 лютого 2021 року в Дрогобичі, в зв’язку з різким погіршенням погодних умов, розгорнуто пункти обігріву. Це дасть можливість врятувати життя та здоров’я людям,що потребуватимуть допомоги.
Сьогодні 11 лютого 2021 року в Дрогобичі, в зв’язку з різким погіршенням погодних умов, розгорнуто пункти обігріву. Це дасть можливість врятувати життя та здоров’я людям,що потребуватимуть допомоги.