КП «Муніципальна варта» ДМР інформує
![КП «Муніципальна варта» ДМР інформує](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/20200904164252X300322_000000.mov_snapshot_00.01.034.jpg)
І знову вертаємось до болючої теми: Незважаючи на чисельні попередження, окремі особи все-таки продовжують засмічувати наше місто. Їх не зупиняють ані публікації відео з камер спостережень, ані штрафні санкції.
Вчинки правопорушників відстежуються й фіксуються камерами спостереження та відео реєстраторами. Пізніше їхні особи встановлюються, а щодо них застосовуються відповідні дії, згідно чинного законодавства України.